Napájecí zdroje a měniče


Alfatronix Ltd. je předním světovým výrobcem měničů DC-DC a napájecích zdrojů AC-DC. Všechny výrobky jsou uváděny na elektronický trh podle směrnice AutoMotive Directive, nesou označení CE a všechny jsou odzkoušeny podle VIDG, což je schválení ministerstva vnitra Velké Británie pro hasiče, záchrannou službu a policii. Všechny výrobky jsou kryty naší obsáhlou zárukou „No Quibble Life Time Warranty“ (česky: záruka na celou dobu životnosti, bez „slovíčkaření“ ).

Kompaktnost a odolnost
Měniče jsou uzavřeny v pevném hliníkovém pouzdru. Použité součástky pro SMT s nízkou hmotností jsou méně náchylné k poškození způsobenému vibracemi, čímž je zvýšena spolehlivost měničů. Použití SMT vede k tomu, že jsou měniče velmi kompaktní, takže je snazší najít vhodné místo pro instalaci. Měniče nemají žádné externí pojistky. K přerušení pojistek dochází pouze v případě selhání, takže není potřeba, aby byly přístupné.

Rychlá instalace
Všechny měniče zapadají do úchytky „Click ‘n’ Fit“, která se upevňuje ve třech bodech, což dovoluje montáž na nerovný povrch. Úchytku lze jednoduše upevnit na špatně přístupných místech a pak do ní měnič zaklapnout. (DD 24-12 600 má dva upevňovací otvory.) Červená LED signalizuje, že je na výstupu měniče napětí, což pomáhá při instalaci a urychluje hledání chyb.